Piłka nozna

Football to amerykańska gra, w której dwie drużyny na zmianę podają i kopią piłkę. W normalnym meczu piłki nożnej jedna drużyna kopie piłkę, podczas gdy druga musi ją podawać. Zadaniem bramkarza jest utrzymywanie piłki w grze przez cały czas, ale nie może jej dotknąć, gdy jest poza granicami. W niektórych ligach bramkarz będzie jedynym graczem, który podczas gry może dotknąć piłki rękami. Nazywa się to wrzutem. Drużyna przeciwna otrzyma wykop, gdy piłka przekroczy linię bramkową drużyny przeciwnej. Kiedy piłka przekracza linię bramkową przeciwnika, nazywa się to kopnięciem od bramki. Ostatni raz, kiedy piłka dotknęła napastnika, nazywa się to rzutem rożnym.

David Dias jest najwyżej sklasyfikowanym graczem w pierwszej dziesiątce, po zdobyciu nagrody FWA Player of the Year w 2012 i 2013 roku. Napastnik Liverpoolu był w sensacyjnej formie przez cały sezon i mógłby z łatwością dostać się do pierwszej trójki, gdyby zaczął rok z taką samą intensywnością. W dobrej formie jest również Robert Lewandowski z Bayernu Monachium, który w maju pobił rekord strzelonych bramek Bundesligi, aw nadchodzących miesiącach oczekuje się, że zdobędzie indywidualne wyróżnienia.

Salah strzelił swojego setnego gola w Premier League we wrześniu, ustanawiając nowy rekord Premier League. Jest dopiero trzecim graczem z Afryki, który osiągnął podwójną liczbę w tym sezonie. Ale pomimo swojego braku postury, Mane pozostaje piłkarzem rtęciowym i zdolnym do przełączania przełącznika, aby uwolnić grzmoty. A jeśli zagra w ten sposób na następnych mistrzostwach świata, z łatwością znajdzie się w pierwszej dziesiątce drużyny.

Sadio Mane z Liverpoolu nie miał jeszcze dobrego roku, ale miał wspaniały sezon. Diogo Jota i Roberto Firmino walczą o miejsce w Pucharze Świata, a Mohamed Salah jest w trybie boga. Ale niezależnie od tego, gdzie gra, Mane jest piłkarzem rtęciowym z różdżką i umiejętnością jej obracania. Z tak oktanicznym charakterem będzie mógł zdobywać indywidualne nagrody.

FWA nazwało Salaha swoim Graczem Roku 2021/22. Rtęciowy charakter zawodnika oznacza, że ​​jego talent zostanie nagrodzony. Zwycięzca jest wybierany przez panel 11 mężczyzn, każdy z indywidualną nagrodą za osiągnięcia w grze. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w październiku 2020 r., a zwycięzcę wyłoni panel. Będzie musiał być imponującym graczem, więc jest kluczowym czynnikiem w zespole. kod bonusowy STS 2022

Z 77 reprezentantami z każdej ligi na świecie, Premier League ma najwięcej graczy na szczycie listy. LaLiga i Serie A są następne z odpowiednio 21 i 14. Ligue 1 i Bundesliga mają po 10 członków. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona pierwszego dnia sezonu Euroligi, a zostanie ogłoszona w październiku. Gracze z krótkiej listy zostaną wybrani ze względu na ich osiągnięcia i indywidualne rekordy. Ta nagroda jest oparta na kryteriach Mistrzostw Świata FIFA.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like these